Трактори Трактори

У нашому магазині можна купити трактор провідних світових виробників таких як: Dongfeng, Fengshou, Jinma, Weituo, Xingtai, ДТЗ вас приємно здивують наші ціни і якість обслуговування.

Трактори - фото, ціни, характеристики, гарантія! Купити Трактори в Україні! Великий асортимент – низькі ціни. Ви будете задоволені(098) 487-64-02; (063) 950-91-85; (099) 335-74-62

Родючим землям в Україні заздрять багато країн. Але постійний догляд за земельними ділянками вимагає якісної і надійної техніки. І багато хто з вас замислюються про те, щоб купити трактор , а не орендувати.

Відмінний вибір

Китайський трактор вже давно зарекомендувал себе і продовжують радувати і допомагати українським фермерам і не тільки. Міні-трактори здатні виконати навіть ту роботу, яка не під силу великий сільгосптехніки. Нові трактора характеризуються відмінною потужністю, маневреністю, універсальності кріплень для установки навісного обладнання.Міні-трактор купити в Україні за доступною ціною можна в нашому інтернет-магазині «Kupa Zaliza». У нас ви знайдете такі марки: Dongfeng, Jinma, Xingtai, DW, ДТЗ та інші. Адже сьогодні замовити трактор, не виходячи з дому, дуже просто. Наші компетентні менеджери з усіх питань зможуть допомогти вам оформити замовити і зробити покупку, ви отримаєте обґрунтовані відповіді та вигідні пропозиції. Продаж тракторів здійснюється з усіма вимогами і гарантіями.

Більшість фермерів використовують саме мінітрактор. Китай оперативно реагує на попит ринку, і китайські мінітрактори в Україні вже піднімають сільське господарство. Сучасні міні трактора - це продуктивність важкої техніки, але мінімальні витрати на утримання. Тому, продаж тракторів китайського виробництва динамічно розвивається.

Ціна трактора

Цінова політика китайських виробників, більш ніж прийнятна в нашій країні. Активний продаж тракторів в Україні, обумовлена ​​невисокою вартістю техніки і її високою продуктивністю. Сьогодні, купити мінітрактор, може навіть невелике фермерське господарство. Адже, вигідно купити трактор, який окупається за один-два роки.У всьому світі, фермери намагаються мінімізувати витрати, тому купують саме минитрактора. Україна впевнено розвиває сільське господарство за світовими стандартами, і вибирає недорогі трактори з великими можливостями.Вигідна покупка