Мотоцикли Мотоцикли

Мотоцикли - фото, ціни, характеристики, гарантія! Купити Мотоцикли в Україні! Великий асортимент – низькі ціни. Ви будете задоволені(098) 487-64-02; (063) 950-91-85; (099) 335-74-62

Чоловіки у всьому світі знають, що мотоцикли - це не просто засіб пересування, це культ, хобі, ні з чим незрівнянне задоволення, це мрія, драйв, це неймовірні емоції, для багатьох це сенс життя. Осідлавши залізного коня, світ змінюється докорінно.

  

Буває, що мотоцикли порівнюють з мопедами та скутерами, але це недоцільно - летючий сталевий кінь і засіб пересування не підлягають порівнянню. Купити мотоцикл - це швидкість і особливе задоволення. Однак, варто зазначити, що задоволення це не з дешевих - ціновий діапазон коливається від десятків тисяч гривень до кількох середньостатистичних річних зарплат, але чого не зробиш заради мрії - навіть найдорожчі моделі мотоциклів знаходять своїх покупців.

  

Особливою популярністю завдяки оптимальними цінами на моторинку України користуються китайські мотоцикли. Ціни на них у кілька разів нижча, ніж на європейські і японські аналоги.

  

Китайські мотоцикли створені з урахуванням сучасних технічних вимог і ідеально підходять для українських доріг. Потужні двигуни дозволяють залізним конячкам бути витривалими і розвивати досить великі швидкості, а широкий асортиментний ряд дозволяє підібрати модель для кожного клієнта індивідуально.

  

При правильній експлуатації і своєчасному адекватному догляді нарікань від користувачів на китайські мотоцикли не надходить. Техніка любить догляд, тому необхідно з повною відповідальністю ставитися не тільки до придбання залізного коня, а й до його технічного обслуговування. Вчасно доглянута техніка - запорука її довговічності і справності.

  

Мотоцикли в залежності від свого призначення поділяються на дорожні, кросові, спортивні, ендуро і чоппери. Моделі відрізняються один від одного не тільки дизайном і зовнішнім виглядом, але і конструктивно. Варто відзначити, що починати своє знайомство з мототранспортом не варто з найпотужніших моделей, оскільки безпека водія - найголовніше, а ймовірність не впоратись з керуванням на потужному мотоциклі досить висока. Пам'ятайте, що керувати мотоциклом можна тільки після досягнення повноліття і тільки при наявності посвідчення водія відповідної категорії (А).

  

При здійсненні покупки ми надаємо всі необхідні документи для постановки мотоцикла на облік в державні органи (МРЕВ)!

  

Лідерами продажів в нашому магазині за підсумками останніх років стали бренди Lifan, Spark, MUSSTANG і інші. Особливою популярністю користуються моделі MUSSTANG 200, Lifan 200 CityR, Lifan LF200-10S (KPR), справжній звір - LifanKPT (LF200-10L), дорожній SPARK SP200R-28, стильний SPARK SP250D-2. Новинки - Kovi FCS 250, Kovi 250-4 LITE - рекомендуємо придивитися до цих моделей уважніше, вони явно зацікавлять тих, хто вже знається на мототехніці. Купити китайський мотоцикл можна навіть сьогодні - всі моделі в наявності і готові до продажу. Ми постійно працюємо над тим, щоб забезпечити наших клієнтів якісною інформаційною підтримкою при виборі мототехніки, а також створити ідеальні умови для її придбання.

  

Саме тому наш магазин стежить за поповненням асортиментного ряду, займається вивченням новинок, пропонує зручні способи покупки, оплати і доставки всієї мототехніки, представленої на сайті і в магазині. Ми пропонуємо тільки актуальні сучасні моделі, в якості яких не сумніваємося. Наші постачальники перевірені часом і багаторічним співробітництвом, тому ми абсолютно впевнені в тих моделях, які пропонуємо нашим покупцям.

  

Багато з моделей, представлених на сайті, добре себе зарекомендували на українському ринку і вже стали для багатьох улюбленими моделями бюджетних мотоциклів.

  

Сподіваємося, що і Ви зможете підібрати у нас необхідну модель. Якщо будуть питання - будь ласка, телефонуйте - (097) 015-64-36, (098) 487-64-02, (063) 950-91-85 або приїжджайте. Завжди Вам раді!