Трактора Deutz-Fahr SH Трактора Deutz-Fahr SH

Трактора Deutz-Fahr SH - фото, ціни, характеристики, гарантія! Купити Трактора Deutz-Fahr SH в Україні! Великий асортимент – низькі ціни. Ви будете задоволені(098) 487-64-02; (063) 950-91-85; (099) 335-74-62

Трактор Deutz-Fahr SH - це надійний агрегат відомого німецького бренду, якому немає аналогів. Модель дуже популярна в Європі. Універсальна, багатофункціональна машина з відмінними технічними характеристиками, відмінною потужністю і величезною кількістю переваг. Не дарма ця модель завоювала одну з лідируючих позицій за кількістю продажів мінітракторів на сільськогосподарському ринку України.Компанія виробляє не тільки трактори і комбайни, а й іншу сільськогосподарську техніку, Дойц Фар активно займається інноваційними розробками нової техніки і технологій, удосконаленням вже створеного модельного ряду техніки, регулярно бере участь в профільних виставках і конкурсах, має ряд нагород за внесок в розвиток галузі.
Однією з найпопулярніших моделей на українському аграрному ринку є модель трактора Deutz-Fahr SH. Це досить потужний мінітрактор на 40 к.с. з ультрасучасним дизайном, який просто не може залишити байдужим абсолютно нікого. Модель дуже приваблива, має гарну оптику і дуже стильно виглядає. Її вже оцінили українські агропідприємці.
Мінірактор Deutz-Fahr SH 404 належить до мінітракторів, проте активно використовується для сільськогосподарських робіт на полях, в городах і садах, а також для ведення лісового, фермерського, комунального господарства та будівельних робіт. Використовується для обробки малих і середніх земельних ділянок (до 40 га), позиціонується як витривала і високопродуктивна модель.
Відмінна продуктивність трактора досягається завдяки дизельному чотирициліндровому двигунові з безпосереднім уприскуванням, системою примусового рідинного охолодження, яка не допускає перегрівання техніки при високоінтенсивних навантаженнях в сезон, наявності потужного акумулятора 120 А / год. Для старту двигуна при будь-яких, навіть самих несприятливих умовах, тут використовується електростартер.
Модель повнопривідна з великими колесами і дуже високим ступенем прохідності. Проста, якісна коробка передач і сухе дводискове зчеплення роблять трактор максимально надійним. Зручне м'яке робоче сидіння оператора з амортизаторами, наявність можливості регулювання сидіння в залежності від зросту. Якісна оптика з ефективним рівномірним світлорозподілом для більш якісного виконання робіт в темний час доби, комфорту і безпеки оператора.
Варто також відзначити, що явною перевагою мінітрактора Deutz-Fahr SH є стандартна зчіпка для навісного обладнання, завдяки чому з'являється можливість використання різноманітного навісного обладнання, що зробить цей трактор багатофункціональним і універсальним помічником фермера. Модель сумісна з різними плугами, культиваторами, картоплесаджалками, боронами, граблями-ворушилками, обприскувачами, картоплекопачами, розкидачами добрив і навіть косарками.
Така сумісність з навісним обладнанням дозволяє виконувати повний спектр сільськогосподарських робіт, а якісна збірка, висока потужність, повнопривідність і досить доступна цінова категорія робить цей трактор дійсно незамінним агрегатом в господарстві.
Якщо у вас з'явилися питання по цій або будь-який інший моделі трактора, звертайтесь - (098) 487-64-02; (063) 950-91-85; (099) 335-74-62 - ми з задоволенням відповімо на всі Ваші запитання, допоможемо з вибором техніки, навісного обладнання, враховуючи всі Ваші побажання.Ми зацікавлені в продажах тільки якісного продукту, тому що наша мета - Ваш ідеальний урожай. Звертайтесь!