Трицикли Трицикли

Трицикли - фото, ціни, характеристики, гарантія! Купити Трицикли в Україні! Великий асортимент – низькі ціни. Ви будете задоволені(098) 487-64-02; (063) 950-91-85; (099) 335-74-62

Трицикл, трайк, «мураха» - це вантажний триколісний мотоцикл, який є унікальним помічником в сільському, фермерському господарстві, в садах і городах, в селах і на дачних ділянках, в комунальній і тваринницькій сфері і навіть в будівництві. Унікальність трицикла в його неймовірній стійкості і досить пристойній вантажопідйомності. З його допомогою ви легко впораєтеся з транспортуванням вантажів на досить великі відстані навіть по бездоріжжю.

 

Цей транспорт давно відомий і широко використовується у всьому світі ще з часів Другої світової війни. Найпопулярнішою моделлю трицикла в Європі був Piaggio APE, на просторах Радянського Союзу - «мураха» (цю модель трицикла СРСР експортував в 21 країну світу). Piaggio APE часто використовувався для вуличної торгівлі - кав'ярні, маленькі кафе, фастфуд, доставка обідів - це мобільно, компактно і дуже зручно.

 

Вітчизняний «мураха» частіше використовувався для господарських потреб, особливо популярним він був в сільському господарстві і тваринництві. Відомо, що в країнах Азії трицикли активно використовують в якості таксі для місцевого населення і туристів - це один з найбільш доступних видів місцевого транспорту.

 

Найбільшим виробником трициклів прийнято вважати Китай - різноманітність моделей, різновидів і додаткових опцій вражає. В цілому, трицикли діляться на вантажні (доступні до придбання на ринку України в досить великому асортименті) і пасажирські (в Україні зустрічаються набагато рідше). Бувають трицикли з кабіною і без неї, відкритого і закритого типу, бензинові та електричні (їх виробництвом і удосконаленням зараз займаються найвідоміші китайські виробники такого класу техніки), з рульовим управлінням автомобільного типу або з керуванням, як на мотоциклі і інші.

 

Максимально можлива швидкість трицикла безпосередньо залежить від моделі, але в цілому знаходиться в межах 50-80 км / год, вантажопідйомність - до тисячі кілограм, витрата палива - близько 5 л. Управління трициклом досить просте - машина маневрена, компактна, в'юнка, важливо звикнути до габариту, мати посвідчення водія відповідної категорії, дотримуватися правил дорожнього руху і пам'ятати про власну безпеку та безпеку оточуючих.

 

Особливістю вантажних трициклів є те, що при компактних габаритах і невеликій витраті палива, цей транспортний засіб здатний перевозити досить великі вантажі. Є можливість приєднувати до трициклів причепи - так їх функціональність і місткість істотно зростає, що ще більше приваблює покупців. Особливу увагу при проектуванні трициклів розробники приділяють гальмівній системі - безпека водія, керуючого навантаженим транспортним засобом - у пріоритеті.

 

Доступна цінова політика, надійність збірки і відмінні технічні характеристики вивели китайські трицикли на лідируючі позиції за кількістю продажів у світі. Споживачі з України теж не залишили без уваги триколісні мотоцикли - ринок пропонує багато моделей з різними технічними характеристиками і призначенням. Популярними моделями в Україні стали Musstang MT 250-4V, Musstang MT 200-4V, Hercules HERCULES Q1 200, Spark SP 125 TR-2 і інші.

 

При правильній експлуатації, суворому дотриманні норм вантажопідйомності, швидкісних режимів і своєчасному технічному догляді за трициклами, ці верткі машинки прослужать довго і не завдадуть клопоту своїм власникам. У разі поломки, ремонт не складе особливих труднощів - сервісні центри є в будь-якому регіоні країни, запчастини та комплектуючі є в наявності у вільному доступі і за прийнятними цінами, багато запчастин взаємозамінні.

 

При оформленні покупки обов'язково перевірте комплектацію, наявність документів, відповідність технічних характеристик, задайте фахівцям нашого магазину всі питання, що вас цікавлять - ми з задоволенням вас проконсультуємо.

 

Вдалих покупок!