Скутера Скутера

Скутера - фото, ціни, характеристики, гарантія! Купити Скутера в Україні! Великий асортимент – низькі ціни. Ви будете задоволені(098) 487-64-02; (063) 950-91-85; (099) 335-74-62

Сучасне життя - це безперервний рух, ми активні, мобільні і з легкістю долаємо численні кілометри щодня. Безумовно, зручніше пересуватися на транспортному засобі, ідеально - якщо цей транспортний засіб універсальний.

 


Серед малогабаритного універсального транспорту в міських і заміських умовах лідируючі позиції сміливо займають скутери. Маленькі, верткі, маневрені, недорогі, зручні, прості в управлінні і швидкі - вони блискавично полюбилися українським користувачам. Скутери і правда універсальні - вони рятують від міських пробок, активно використовуються для виїздів на природу, риболовлю, в ліс, допомагають істотно заощадити час при пересуванні в сільській місцевості і т.д.

 


Поїздка на скутері - це суцільне задоволення - комфортно, просто, швидко, економно, красиво. Простота управління і невисока потужність скутера дозволяє керувати ним як жінкам, так і молодим водіям- початківцям - це не складно, але забувати про безпеку за кермом все ж не варто.

 


Безумовно, основною перевагою скутера є його ціна - вона доступна практично кожному. Для ще більш істотної економії бюджету рекомендуємо звернути увагу на китайські скутери - ринок України наповнений різними брендами і моделями, які приємно дивують якістю і перевірені тривалим досвідом активних продажів в цій сфері.

 


Найпопулярнішими скутерами в Україні стали скутери FADA, Spark, Viper та інші. Популярна потужність - від 50 до 150 кубів - такі моделі легкі (часто вага скутера менше 90 кг), споживають зовсім небагато палива (3-5 л на 100 км пробігу) і прекрасно підходять для коротких переїздів на невеликі відстані - ідеальний варіант для міського режиму.

 

Більш потужні моделі скутерів потужністю 125-150 см3 призначені для більш далеких і тривалих переїздів, вони можуть розвивати досить пристойну швидкість, ідеально підходять для ґрунтових і сільських доріг, дозволяють з легкістю перевозити не тільки водія, але і пасажира.

 


Перед покупкою скутера потрібно обов'язково визначитися не лише з бюджетом, який ви готові виділити на цей транспортний засіб, але з цілями, для яких він вам необхідний, оскільки відомо, що скутери діляться на міські (невеликого розміру), туристичні (з більш широкими колесами), польові (з більш міцними колесами) і максіскутери (підвищеної комфортності).

 

Ціновий діапазон - 500-1500 доларів, є також вторинний ринок скутерів з продажу б/в моделей - там дешевше, але не забувайте, що від якості скутера буде залежати ваша безпека на дорозі, тому настійно рекомендуємо звертати увагу на стан, якість зборки і основні технічні характеристики обраних моделей.

 


При виготовленні китайських скутерів використовуються запчастини відомих брендів - це дозволяє істотно підвищити якість і надійність моделей.

 


До дизайну скутерів китайського виробництва претензій жодних - він сучасний і оригінальний. Виробництво скутерів постійно розвивається, з'являються все нові і нові деталі для удосконалення моделей - гнучкий пластик, який краще себе зарекомендував при зіткненнях, розмір коліс, фари, місткість і дизайн багажника і багато іншого.

 


Наш магазин займається продажем мототехніки і скутерів від брендів, які лідирують на ринку України не один рік. Ми впевнені в якості моделей, які продаємо і з повною впевненістю можемо рекомендувати своїм клієнтам моделі FADA JOG - класика потужністю 80 см3, дорожній SPARK SP125S-14 з телескопічною вилкою, потужний Spark SP150S-28 і інші.

 

Для отримання детальної інформації по всіх моделях скутерів звертайтеся до наших менеджерів - проконсультуємо, допоможемо зробити правильний вибір.

 

Вдалих покупок!