Трактора Оріон Трактора Оріон

Трактора Оріон - фото, ціни, характеристики, гарантія! Купити Трактора Оріон в Україні! Великий асортимент – низькі ціни. Ви будете задоволені(098) 487-64-02; (063) 950-91-85; (099) 335-74-62

Оріон - це категорія самохідної сільськогосподарської техніки, яка стала вкрай популярною серед покупців. Це не дивно - дрібногабаритний, компактний, мобільний, багатофункціональний агрегат з раціональною витратою палива і цілком доступною ціною навіть для невеликого фермерського господарства. Ці машини сміливо замінюють трактори на порівняно невеликих земельних ділянках, а також на дачах, в садах, на городах. Досить ефективним є використання міні-тракторів для сінокосу, покосу газонів і снігоборотьби.

    


Але основними функціями мінітракторів, безперечно є сільськогосподарська обробка землі - оранка, розпушування і підгортання, а також посадка картоплі, посів зернових, бобових і багатьох інших культур, внесення добрив і засобів захисту рослин від шкідників, а також збір і транспортування врожаю.

    


Варто відзначити, що міні-трактори можуть використовуватися не лише для сільськогосподарських робіт, але для цього вони проходять деяке доопрацювання. Тут важливо розуміти можливість кріплення необхідного навісного обладнання саме до вашої моделі мінітрактора і тоді ваш помічник зможе служити і для вантаження і транспортування важких вантажів, і для делікатного догляду за газонами, і для поливу, і для земляних робіт при будівельних роботах.

    

Так, придбання навісного обладнання для різних видів робіт вимагає додаткових витрат, але переоцінити користь мінітрактора Оріон в господарстві, навіть з урахуванням додаткових витрат на навісне обладнання - складно. Особливістю мінітракторів стали їх невеликі габарити - при порівняно невеликій потужності і невисокій ціні ці агропомічники впевнено справляються з основними сільськогосподарськими завданнями.

    


Від розмаїття лінійки мінітракторів розбігаються очі, але деякі вже встигли відмінно зарекомендувати себе на полях України. Одним з таких брендів став ОРІОН.

    


Перш ніж купити мінітрактор, варто трохи розібратися в їх класифікації та принципових відмінностях. Міні-трактори бувають передньопривідними, задньопривідними і повнопривідними. З видів палива найпопулярнішим є дизель з бензином, варіанти з газом менш популярні на ринку України. За потужністю мінітрактора бувають:

    


- малопотужні (до 5 кВт) - вони ідеально підійдуть для роботи на ділянках площею в 1-2 га, це дрібногабаритні машини, які найчастіше використовуються для догляду за приватними домоволодіннями, дачами та газонами. Зі складними завданнями такій техніці буде важко впоратися.

    


- середньої потужності (до 15 кВт) - такі трактора використовують на дільницях до 5 га. Ця машина досить успішно справляється з основними функціями, споживає розумну кількість палива і цілком виправдовує свою вартість.

    


- високопотужні (до 40 кВт) - є дрібногабаритною копією повнорозмірного трактора. Мають більш широкий функціонал, готові з легкістю справлятися з повномасштабними сільськогосподарськими роботами на досить великих площах, завдяки своїй витривалості добре проявляють себе при сезонних роботах. У порівнянні зі звичайними тракторами споживають значно менше палива, що при систематичних роботах економить фермеру певну частину бюджету.

    


Якщо у Вас є бажання купити трактора Оріон, не обов'язково вивчати абсолютно всі нюанси і відмінності моделей. За Вас це вже зробили ми. Ми готові запропонувати Вам кращу модель, виходячи з Ваших запитів - просто зателефонуйте нам і отримаєте вичерпну консультацію по всьому модельному ряду. Наші ціни Вам точно сподобаються, запитуйте - ми завжди раді допомогти - тел. (098) 487-64-02; (063) 950-91-85; (099) 335-74-62!

    


Оплата - зручним для Вас способом, доставка - по всій території України. Гарантія. Запчастини та комплектуючі. Навісне обладнання. Звертайтесь!