Трактори DongFeng Трактори DongFeng

Трактори DongFeng - фото, ціни, характеристики, гарантія! Купити Трактори DongFeng в Україні! Великий асортимент – низькі ціни. Ви будете задоволені(098) 487-64-02; (063) 950-91-85; (099) 335-74-62

Багато років поспіль відома китайська компанія Dongfeng займає лідируючі позиції на ринку сільськогосподарської техніки, навісного та причепного обладнання, садових інструментів. Бренд упізнаваний, відомий і популярний у багатьох країнах світу протягом багатьох десятиліть.

На ринку України трактори Dongfeng популярни не менше - широкий модельний ряд, висока якість, інноваційні технології, сучасний дизайн, доступні ціни - все це саме про техніку Dongfeng. Сільськогосподарська техніка Донг Фенг повністю відповідає всім світовим стандартам, має оптимальний набір характеристик, витривала, здатна працювати при практично будь-яких погодних умовах і відмінно справляється зі своїми функціональними обов'язками.


Найбільш затребуваною техніка є в сільському і фермерському господарстві, проте досить активно використовується в садовому, парковому, комунальному господарстві, рідше - в будівництві.


Завдяки мінітракторам мінімізуються трудовитрати при основних сільськогосподарських роботах - оранці, розпушуванні, культивуванні, боронуванні ґрунтів, при посіві насіння, посадці культур, прополюванні, внесенні добрив, обробці від паразитів і захворювань, при зборі і транспортуванні врожаю та інших вантажів. Можливо також використання міні-тракторів при прибиранні снігу, будівельного та інших видів сміття, листя і т.д. Завдяки компактним розмірам є можливість ефективно використовувати верткі і продуктивні моделі міні-тракторів Донг Фенг на порівняно невеликих площах.


Відмінні технічні характеристики забезпечують високу продуктивність, звідси - безперебійна і якісна робота в сезон без простою.


При таких високих експлуатаційних характеристиках, гарантованій надійності, універсальності, багатофункціональності та порівняно невисокій вартості моделей стає зрозумілий підвищений попит на модельний ряд ДонгФенг. Капіталовкладення в ці моделі абсолютно раціональне - при активному використанні мінітрактора його окупність вкрай недовга.

 

Основними перевагами мінітракторів цього бренду є:

 

- надійність і якість збірки;
- потужність і продуктивність;
- економічна витрата палива;
- комфорт і простота експлуатації;
- ціна.


Модельний ряд DongFeng різноманітний - можна підібрати саме те, що Вам потрібно. На нашому сайті представлені найпопулярніші моделі міні-тракторів, які вже активно використовуються українськими фермерами - DongFeng 240, DongFeng 244, DongFeng 244 DH, DongFeng 244 DHL, DongFeng 244 DHX і інші. Є моделі з кабінами і без.


Лідерами продажів серед моделей без кабіни стали трактора DongFeng 244 - повнопривідний трактор без кабіни потужністю 24 л.с. в розширеній комплектації з гідравлічним рульовим керуванням. Коробка передач 8+2, передній ведучий міст, регульована передня і задня колії, високі і широкі передні колеса, сучасні фари. А також Dong Feng 244 DH: модель без кабіни, з 3-циліндровим двигуном на 24 к.с., коробкою передач 8+2, переднім ведучим мостом, гідропідсилювачем рульового управління, роздільними гальмами задніх коліс, високими і широкими передніми колесами і фарами з лінзовою оптикою.

Серед популярних моделей з кабіною - Dong feng 244 DHXC з 3-циліндровим двигуном на 24 к.с., коробкою передач (4+1) х2, повним приводом 4×4, гідропідсилювачем рульового управління, ручним газом, стоянковим гальмом, регульованою задньої колією (перестановкою коліс).


Наші ціни вам точно сподобаються. Моделі в наявності і вже доступні до замовлення. Доставка - по всій території України.


Якщо у вас є питання, їх сміливо можна поставити менеджерам магазину за телефонами (098) 487-64-02; (063) 950-91-85; (099) 335-74-62. Звертайтесь!