Трактора Булат Трактора Булат

Трактора Булат - фото, ціни, характеристики, гарантія! Купити Трактора Булат в Україні! Великий асортимент – низькі ціни. Ви будете задоволені(098) 487-64-02; (063) 950-91-85; (099) 335-74-62

Серія тракторів Булат (Bulat) китайського концерну «Mahindra Yueda Tractor Co. Ltd », який належить відомому бренду Jinma - це агротехніка, орієнтована на ринок Європи.

  

Всі трактори - сучасні, багатофункціональні і повністю відповідають актуальним технічним вимогам до подібної техніки. Моделі Булат прийнято вважати вигідним придбанням - це надійна, практична техніка з привабливою ціною, доступною малому, середньому бізнесу і навіть  фермерам-початківцям.

  

Мінітрактори Булат - популярна техніка на сільськогосподарському ринку України. Найпопулярнішими моделями є Булат 250 і Булат 254. Обидві моделі можна придбати за доступною ціною в нашому магазині https://kupa-zaliza.com.ua.

  

Незаперечною перевагою тракторів цього відомого бренду є не тільки багатофункціональність, практичність, надійність і висока якість, але і досить швидка окупність машин, що важливо в умовах сучасного сезонного агробізнесу, що розвивається. Ці універсальні машини при бажанні можна використовувати цілий рік - для обробки ґрунту, збору врожаю, прибирання снігу та інших господарських робіт.

  


Основним призначенням мінітракторів, звісно, є спеціалізована обробка ґрунту. Однак ці машини прекрасно укомплектовані і сумісні з безліччю навісного обладнання, що суттєво розширює основний функціонал трактора і дозволяє фермеру використовувати компактну машину в якості універсального господарського помічника. Моделі характеризуються раціональним витрачанням палива і невисокою вартістю запчастин, які доступні до придбання в достатній кількості.

  

Мінітрактор Булат - витривала і потужна техніка, вони прекрасно справляються з оранкою, культивуванням, будь-якими іншими видами обробки землі; є відмінним помічником при посіві насіння, посадці культур, внесенні добрив і засобів захисту рослин; активно використовується при зборі врожаю, транспортуванні малогабаритних і негабаритних вантажів; може бути використаний під час прибирання сміття, снігоборотьбі та інших господарських потребах. Надійна, грамотно продумана конструкція мінітракторів Булат дозволяє виконувати різного виду роботи в досить великому обсязі (сільськогосподарські, ремонтні, навантажувальні і т.д.).

  


Булат 250 і Булат 254 - робітничі мінітрактора, які знайшли позитивний відгук у сільськогосподарському середовищі України.

  


Модель Т250 - універсальний мінітрактор потужністю 24 кінських сили, з дизельним двигуном, водяною системою охолодження і електростартером. Ця базова комплектація дозволяє машині досить продуктивно працювати на полях, заводитися незалежно від пори року, температури повітря і погоди, а також безперешкодно переміщатися по вибоїстій місцевості. Невеликий, компактний трактор з хорошою витривалістю, прохідністю і приємним сучасним дизайном.

  

Модель Т254 - багатофункціональний, повнопривідний мінітрактор з вертикальним, трициліндровим дизельним двигуном з водяним охолодженням, потужністю - 24 к.с. Модель оснащена гідравлічним рульовим керуванням і малим радіусом розвороту, що забезпечує відмінну маневреність і високу ступінь прохідності. Трактор прекрасно агрегатується з російським, білоруським, китайським навісним обладнанням, що істотно розширює спектр його можливостей і дозволяє використовувати з більшою інтенсивністю. Обидві моделі мають високу якість комплектуючих і невисоку вартість.

  

Купівля трактора має супроводжуватись наявністю повної кваліфікованої інформації про цікаві для Вас моделі, тому перед придбанням агрегату обов'язково проконсультуйтесь з нашими менеджерами. Це безкоштовно, інформативно і істотно розширить Ваші пізнання про трактори та сільгосптехніку.

  


Звертайтесь, завжди Вам раді. Ваша kupa-zaliza.com.ua