Трактора Shifeng Трактора Shifeng

Трактора Shifeng - фото, ціни, характеристики, гарантія! Купити Трактора Shifeng в Україні! Великий асортимент – низькі ціни. Ви будете задоволені(098) 487-64-02; (063) 950-91-85; (099) 335-74-62

Трактори Shifeng - надійна універсальна сільськогосподарська техніка від відомого виробника. Фермери з багаторічним досвідом знають - ця техніка не підведе. Звичайно, ви в праві розглядати різні моделі тракторів, але ми все ж наполегливо рекомендуємо придивитися ближче саме до Shifeng.

 


Витривалі, практичні, багатофункціональні, з раціональним витратою паливних матеріалів - вони не залишать і грама сумнівів при покупці трактора для вашого господарства. Варто відзначити, що виробник Shandong Shifeng (Group) Co., Ltd. має світове визнання і готовий гідно конкурувати з аналогічними моделями техніки інших брендів. Вони не раз підтвердили свій професіоналізм на міжнародних конкурсах, мають численні нагороди за внесок у розвиток легкої промисловості та аграрної техніки.

 


Shandong Shifeng виробляють не тільки мінітрактори, але і вантажні машини, дизельні двигуни і повнорозмірні трактори. Компанія активна і сучасна, постійно працює над удосконаленням створеного асортименту і розробкою нових моделей. З найбільш популярних моделей цього виробника на українському ринку агротехніки можна відзначити моделі Shifeng 240, 244, 350 і кілька різновидів 354 моделі. Всі ці моделі доступні до замовлення і активно продаються в нашому магазині.

 


Основними причинами високого рівня продажів мінітракторів Шифенг є:

 


- сучасний дизайн;
- оптимальна потужність і тягова сила;
- повнопривідність, висока прохідність і маневреність;
- багатофункціональність;
- можливість використання різноманітного навісного обладнання.

 


Попри все, вартість вищевказаних моделей доступна фермерам -початківцям, дрібним аграріям і навіть комунальним службам. Основними функціями трактора Шифенг, звичайно ж є професійна сільськогосподарська обробка землі, але дані моделі відмінно проявили себе і при внесенні добрив, підживленні посівів, внесенні засобів захисту посівів від шкідників. Компактна, маневрена - ця машина прекрасно справляється з поставленими завданнями. Не було нарікань на ці моделі і при більш складних роботах, таких як збір врожаю, транспортування важких предметів і негабаритних вантажів, прибирання снігу (навіть у великих обсягах).

 


Мінітрактор Shifeng 240 - оптимальна модель для невеликого господарства. Модель оснащена дизельним двигуном потужністю 24 к.с. з водяним охолодженням, триточковою навіскою, потужним акумулятором. Паливна система проста, але надійна. Хороша модель для хороших результатів.

 


Shifeng 244 - класична модель, яка так само полюбилась українським фермерам. Повнопривідний, малогабаритний, з непоганою потужність, малою витратою палива, стійкими колесами і відмінними фарами для роботи в темний час доби. Ця модель відмінно підходить для робіт на малих і середніх земельних ділянках, сумісна з основним навісним обладнанням. Приємна ціна і відмінна якість. Рекомендуємо!

 


Новинка на агроринку - Shifeng 350 L - оновлена ​​модель зі збільшеним діапазоном потужностей. Багато в чому модель схожа на Shifeng 240, однак більш вдосконалена і сучасна. Це задньопривідна модель з потужним одноциліндровим двигуном з максимальним показником 35 к.с. Серед переваг також широка гума для максимальної прохідності трактора, комфортне місце водія і, безумовно, доступна ціна.

 


Shifeng SF354 - потужна, ергономічна, сучасна і стильна новинка, доступна до придбання українськими споживачами. Безумовно, однією з головних переваг моделі є повний привід. Це машина з розширеним функціоналом, збільшеною до 35 к.с. потужністю, ефективної водяною системою охолодження і можливістю взаємодії з найширшим спектром навісного обладнання. За порівняно невелику ціну ви отримуєте багатофункціонального помічника з високою потужністю і поліпшеною продуктивністю.

 


Всі найпопулярніші моделі мінітракторів Шифенг вже в наявності в нашому магазині! Відправимо в будь-який куточок України.Є питання? Телефонуйте - (098) 487-64-02; (063) 950-91-85; (099) 335-74-62.