Трактори XINGTAI Трактори XINGTAI

Трактори XINGTAI - фото, ціни, характеристики, гарантія! Купити Трактори XINGTAI в Україні! Великий асортимент – низькі ціни. Ви будете задоволені(098) 487-64-02; (063) 950-91-85; (099) 335-74-62

Мінітрактор XINGTAI - невелика, компактна, сучасна агротехніка з приємним дизайном і досить потужним потенціалом. Ці універсальні машини відрізняються відмінними функціональними характеристиками, широким спектром послуг, що надаються, доступною ціною і можливістю придбання практично в будь-якому магазині сільгосптехніки. Ці моделі широко використовуються і добре продаються на території України і це не дивно - XINGTAI - хороші, надійні машини з швидкою окупністю - це саме те, що ідеально підходить для малих і середніх фермерських господарств.

  


Мінітрактори Сінтай відносяться до бюджетної, недорогої сільськогосподарської техніки, проте на функціональні особливості і якість збірки цей факт не вплинув ніяк. Xingtai First Tractor Manufacturing Co., LTD є одним з найбільших виробників малогабаритної сільськогосподарської техніки, багаторічний досвід яких допоміг зробити недорогі мінітрактора без економії на якості.

  


Найпопулярнішими моделями на українському ринку є Т 22, Т 24 РМ, Т 224, Т 244 - всі вони і багато інших доступні до придбання в нашому магазині. За детальними консультаціями про принципові відмінності між усім модельним рядом Сінтай, особливостями кожної машини окремо і підбору ідеального варіанту саме для вашого агрогосподарства можна звернутися до наших менеджерів - (097) 015-64-36, (098) 487-64-02, (099) 335-74-62, (063) 950-91-85. Наша консультація безкоштовна і інформативна.

  


Модель Т22 - невибаглива, надійна, довговічна, економна модель з гідроприводом для навісної системи і потужним двигуном. Модель відома дуже давно, однак зараз доступна до придбання в абсолютно оновленому стильному дизайні. Перевагами моделі мінітрактора Сінтай 22 є великі колеса, регульована колія передніх коліс, вертикальний двоциліндровий двигун з водяним охолодженням, а також висока прохідність і маневреність машини, і комфортне робоче місце оператора.

  


Мінітрактор Синтай Т24 РМ потужністю 24 л.с. - повноцінний задньопривідний дизельний трактор без кабіни, який успішно справляється з усім спектром сільськогосподарських робіт. Модель проста в обслуговуванні, недорога, невибаглива. Двигун - горизонтальний, одноциліндровий з рідинним примусовим охолодженням. Модель проста і надійна, вона полюбилася місцевим фермерам за невисоку ціну і багатофункціональність. Т 24 РМ відрізняється високою потужністю, досить великими габаритами і вагою, що дозволяє використовувати його не тільки в агропромисловості, але і в господарській, комунальної та будівельних сферах.

  


Трактор Сінтай 224 - повнопривідний дизельний мінітрактор потужністю 22 л.с. з трициліндровим двигуном, повнопривідною трансмісією і гідропідсилювачем рульового управління. Модель досить габаритна, маневрена, витривала, добре справляється з піковими навантаженнями в сезон сільськогосподарських робіт. Завдяки механічній КПП з блокуванням заднього диференціала, трактор можна експлуатувати навіть в важких умовах. Трактори Xingtai 224 це нескладна надійна конструкція, яка полюбилася фермерам України та багатьох інших країн.

  


Мінітрактор Сінтай 244 - оптимальна модель повнопривідного трактора з невисокою ціною. Потужна, багатофункціональна машина, яка ідеально підходить для роботи на полях до 15 га. Модель з посиленою механічною КПП, широкими передніми і задніми колесами, сучасним вдосконаленим дизайном, посиленою триточковою навіскою. В цілому, модель відмінно укомплектована і підходить для виконання широкого спектру сільськогосподарських робіт. Це надійний і витривалий помічник з невеликою витратою палива, недорогими витратними матеріалами та комплектуючими і високою ремонтопридатністю вузлів. Машина маневрена і компактна.Всі моделі Xingtai - в наявності. Звертайтесь! Завжди Вам раді.