Трактора Solis Трактора Solis

Трактора Solis - фото, ціни, характеристики, гарантія! Купити Трактора Solis в Україні! Великий асортимент – низькі ціни. Ви будете задоволені(098) 487-64-02; (063) 950-91-85; (099) 335-74-62

Нещодавно на ринку сільськогосподарської техніки України з’явились абсолютно нові моделі одного з найбільших світових виробників тракторів - концерну International Tractors Limited. Компанія активно збільшує асортиментний ряд моделей в нашій країні, оскільки ці позиції знайшли чималий відгук серед українських покупців.

  

Першими вийшли на ринок трактора під експортним брендом Solis потужністю від 20 до 50 к.с. (Solis 20, 26, 50). Варто відзначити, що виробник випускає трактори потужністю до 110 к.с., в планах - 120-сильні моделі, але на ринку України їх поки немає.

  

Мінітрактори Solis - це трактори нового покоління - сучасні моделі, розроблені спеціально для Європи з урахуванням всіх вимог світової фермерської спільноти до якості подібної техніки. Вони успішно продаються в більш ніж 100 країнах по всьому світу. Тепер ця стильна новинка є і в Україні. Зростання кількості продажів говорить про те, що трактора викликають неабияку довіру у українського агробізнесу. І це не дивно - потужні, стильні мінітрактора Solis - це японська якість з індійською ціною.

  

Особливістю цієї серії тракторів є велика витривалість на полях, відмінні показники продуктивності і шикарний функціонал. Виробники запевняють, що перебоїв з поставками в Україну не буде. Компанія має високий рівень клієнтоорієнтованості і враховує абсолютно всі побажання новоявлених споживачів.

  

Найдоступнішими в лінійці тракторів Solis стали моделі SOLIS 20 і SOLIS 26. Родзинкою обох моделей безумовно став двигун японської компанії Mitsubishi. Обидві моделі дають масу можливостей фермерському господарству, вони створені для середніх і великих сільськогосподарських площ і вже сьогодні доступні до замовлення в нашому магазині. Варто відзначити, що ціна на дані моделі тракторів дуже доступна і є однією з найкращих пропозицій на українському сільськогосподарському ринку.

  

SOLIS 20 - маленька потужна, в'юнка машинка з високою прохідністю і шикарним функціоналом. Цей помічник має потужність 20 к.с. і дозволяє виконувати повний спектр сільськогосподарських робіт в саду і городі.

  


Дизельний трициліндровий двигун, повний привід, сучасна гідравлічна система, проста і надійна паливна система, можливість роботи з різноманітним навісним обладнанням, комфортне місце водія, розетка під причіп - і все це за доступною ціною. Відмінно, чи не так?
SOLIS 26 - простий і надійний в роботі, легкий в обслуговуванні мінітрактор, який ідеально підійде для обслуговування полів, садів, фермерських господарств, тваринницьких комплексів і будівельних майданчиків. Машина ідеально справляється з базовими процесами сільськогосподарської обробки землі, доглядом за посівами - добривом, підгодівлею рослин, знищенням шкідників, транспортуванням вантажів і т.д.

  

Модель здатна агрегатуватися з навісним обладнанням: плуги, борони, культиватори, картоплесаджалки, косарки, обприскувачі, навантажувачі та багато іншого. Потужність мінітрактора - 24 кінські сили, паливо - дизельне, водяна система охолодження, повний привід, гідропідсилювач керма, блокований диференціал, раціональна базова комплектація - ідеальне поєднання для Вашого фермерського господарства.

  

Ціна - відмінна. Це кращі моделі міні-тракторів на українському ринку. Наш магазин - рекомендує!
Потрібна консультація? Допомога у виборі моделі? Маєте сумніви? Сміливо телефонуйте - (098) 487-64-02; (063) 950-91-85; (099) 335-74-62 - ми знаємо про ці моделі все, і готові поділитись цією інформацією з Вами. Наша мета - Ваш ідеальний урожай. Звертайтесь!