Картоплесаджалки та картоплекопалки на трактор Картоплесаджалки та картоплекопалки на трактор

Картоплесаджалки та картоплекопалки на трактор - фото, ціни, характеристики, гарантія! Купити Картоплесаджалки та картоплекопалки на трактор в Україні! Великий асортимент – низькі ціни. Ви будете задоволені(098) 487-64-02; (063) 950-91-85; (099) 335-74-62

Картоплесаджалки і картоплекопачів

Нашою компанією здійснюється реалізація сільськогосподарського обладнання для можливість прискорити і автоматизувати процес вирощування і збирання картоплі. Картоплекопач для трактора - обладнання навісного типу для мінітракторів. Забезпечить викопування картоплі з максимальною оперативністю на ділянках будь-якого типу. Проста у використанні: досить мати рівний ряд картоплі для отримання врожаю. А отримання рівного ряду зможе забезпечити картофелесажалка для трактора.

 

Використання навісний екскаватори орієнтоване на викопування картопляних коренеплодів з ґрунту. Цей тип обладнання можна віднести до затребуваним сезонному інвентарю, без якого збиральні роботи будуть немислимим процесом. Назва цієї техніки - умовно і може використовуватися не тільки для роботи з бульбами картоплі, а й іншими коренеплодами: буряк, цибуля, морква та ін.

Картоплесаджалка для міні-тракторів - механізоване пристрій, який призначений для висадки картопляних бульб в адаптовану грунт. Цей вид техніки відрізняється чималим попитом у фермерів, які займаються вирощування сільськогосподарських культур.

Купити картоплесаджалку - значить заощадити сили і час в процесі посадочних робіт. Це зручне і просте пристосування допоможе висадити картопля в адаптовану грунт. Процес висадки полягає в подачі бульб з бункера за допомогою приводу. Після чого бульба відправляється в шахту і далі - борозну. Лопатки або окучники, які розміщені ззаду, здійснюють закидачку борозни землею.

У нашому онлайн магазині представлена ​​сільськогосподарська техніка різних модифікацій: глибина посадки, рівень ширини підгортання і колії, крок висадки, функціональність і вартість. Незалежно від виду придбаної моделі, обладнання зможе виправдати себе і знизити час для збирання і посадки.