Картоплесаджалки та картоплекопалки на мотоблок Картоплесаджалки та картоплекопалки на мотоблок

Картоплесаджалки та картоплекопалки на мотоблок - фото, ціни, характеристики, гарантія! Купити Картоплесаджалки та картоплекопалки на мотоблок в Україні! Великий асортимент – низькі ціни. Ви будете задоволені(098) 487-64-02; (063) 950-91-85; (099) 335-74-62

Максимальний урожай за допомогою картоплекопачів - kupa-zaliza.com.ua

Традиційною культурою в Україні вважається картопля. Вирощування картоплі відрізняється деякими особливостями: в процесі посадки використовується сам овоч, що поміщається в землю на глибині не більше 25 см. Для ручних посадок застосовується соха або окучник, які зможуть зробити грядку, де і буде посаджений плід картоплі. Однак така робота дуже повільна і супроводжується багатьма недоліками.

Картоплесаджалка - сучасне пристосування, яке допоможе рівномірному розподілу бульб в поле. Іншими словами, картопляні грядки будуть розташовуватися один від одного на рівній відстані, а самі плоди - на рівній глибині.

Купити картоплесаджалку - значить забезпечити рівномірне і одночасне проростання картоплі. Використання цього пристосування дозволить істотно полегшувати процес посадки картоплі і виключить необхідність використання багатьох додаткових пристроїв, включаючи і людські зусилля. Крім цього, пристрій не зашкодить плоди в процесі використання, що має важливе значення для роботи з дорогими сортами картоплі.

 

У нашому інтернет-магазині реалізується широкий асортимент такого обладнання, як картофелесажалка для мотоблока. У каталозі можна вибрати будь-яку модифікацію, яка буде оптимально відповідати вашим потребам: різна комплектація, потужність, функціональність, вартість, тип управління, дворядні або однорядні моделі.

Купити картоплесаджалку в Україні можна не тільки для роботи з картоплею, а й іншими коренеплідних культурами: буряк, цибуля, морква. Придбання даного інструменту здатне зберегти вам час, сили, здоров'я, нерви, так як гарантує якісний збір врожаю без будь-яких зусиль. Для роботи з картоплекопач не потрібно особливих знань або навичок.