Трактори DW Трактори DW

Трактори DW - фото, ціни, характеристики, гарантія! Купити Трактори DW в Україні! Великий асортимент – низькі ціни. Ви будете задоволені(098) 487-64-02; (063) 950-91-85; (099) 335-74-62

Відомий бренд надійної і багатофункціональної китайської сільгосптехіки DW став популярним і в Україні. Фермери купують трактори DW все більше і більше. Це не дивно - ціна доступна, якість на висоті, моделі сучасні, відповідають всім вимогам до такого типу техніки, різноманітний модельний ряд, серед якого абсолютно точно є саме ваш агропомічник.

 

Трактори DW відрізняються високою якістю збірки, простотою в обслуговуванні, великим потенціалом, всесезонністю виконуваних робіт і максимально можливою ​​продуманістю будови машин. Варто відзначити, що в лінійці китайських мінітракторів DW величезну увагу було приділено саме комфорту користувача і простоті використання агрегату.

 

Мінітрактори DW прекрасно справляються з основними функціями: сільськогосподарською обробкою ґрунту, розпушуванням, підгортанням, оранкою, сівбою і посадкою культур, внесенням добрив і засобів захисту рослин від шкідників, а також збором врожаю, транспортуванням вантажів, прибиранням снігу. Це маневрені машини з чудовою прохідністю, які ідеально підходять для проблемних, мокрих, пухких нерівних ґрунтів, агрегатуються з більшістю існуючого навісного обладнання та універсальні у використанні.

 

Відмінною особливістю китайських мінітракторів ДВ став їх ультрасучасний і привабливий зовнішній вигляд - вони дійсно чудово виглядають!

 

Важливим при популяризації моделі став також факт раціонального і дуже економного споживання палива цими мінітракторами при досить високій продуктивності. Базова комплектація тракторів DW має невисоку ціну, тому період окупності машини досить невеликий, що привертає увагу невеликих фермерських господарств і фермерів- початківців.

 

Виробником продумано все - від дизайну і маленьких, компактних габаритів, невисокої ціни і невеликої витрати палива, від багатофункціональності та тривалого робочого ресурсу, від раціональних технічних характеристик і зносостійких комплектуючих до максимально продуманого комфорту оператора, зниженого рівня шуму і вібрації, а також поліпшеної системи освітлення трактора.

 

Одними з найпопулярніших моделей китайських мінітракторів DW на українському ринку стали моделі DW 224 T, DW 240 B, DW 244 B, DW 244 AN, DW 244 ANТ, DW 244 ATM та інші.

 

DW 224 T - повнопривідна маневрена модель, яка полюбилася багатьом міським комунальним службам за можливість прибирати сніг, траву і листя в умовах міських парків, скверів та зон відпочинку. Трактор досить потужний - 22 к.с., що дозволяє йому також успішно справлятися з усіма польовими і садовими роботами як повноцінна напівпрофесійна сільгосптехніка. Трактор оснащений водяною системою охолодження, гідропідсилювачем керма, сумісний з безліччю навісного обладнання, витривалий і досить простий в управлінні.

 

DW 240 B - більш потужна модель - 24 к.с. з валом відбору потужності для приведення в дію різного навісного устаткування. Ця особливість суттєво розширює функціонал моделі, перетворюючи його в універсального господарського помічника на малих і середніх площах. Модель витривала, завдяки особливостям конструкції, може досить довго працювати без перерв навіть при високих літніх температурах.

 

DW 244 B - потужна, універсальна модель з підвищеною прохідністю і навісом для більш комфортної роботи оператора. Якісна, надійна модель з дуже привабливою ціною. Рекомендуємо!

 

DW 244 AN - повнопривідний, потужний трактор з дизельним двигуном, гідропідсилювачем керма, великими колесами, передніми і задніми вантажами, а також електронною панеллю приладів. Сучасний мінітрактор з ідеальним співвідношенням ціна-якість.

 

Якщо у вас виникнуть питання по комплектації, ціні, технічним особливостям або наявності моделей лінійки мінітракторів DW - наші менеджери із задоволенням вас проконсультують по телефонам, вказаним на сайті.

 


Ми знаємо все про китайські мінітрактори - звертайтесь!