Мотоблоки Forte Мотоблоки Forte

Запчастини на Мотоблоки Forte - фото, ціни, характеристики, гарантія! Купити Запчастини на Мотоблоки Forte в Україні! Великий асортимент – низькі ціни. Ви будете задоволені(098) 487-64-02; (063) 950-91-85; (099) 335-74-62

Мотоблоки різноманітних модифікацій вже встигли органічно влитися в сільський побут. Ця техніка підкорила серця багатьох аграріїв завдяки гарній маневреності, компактності і багатофункціональності.

  Якщо площа вашої ділянки не перевищує одного гектара, купити мотоблок буде правильним рішенням. Тим більше, що в Україні ця техніка доступна навіть при невеликому бюджеті.


 Мотоблоки Форте на українському ринку користуються великою популярністю, адже через високу якість і надійність  отримали гарну репутацію як незамінні помічники  у господарстві.


 Купівля мотоблока Форте може стати вигідним вкладенням для виконання різного роду робіт в селі і на дачі, на земельних і садових ділянках. Ця сільгосптехніка здатна виконувати величезний спектр земельних робіт: підгортання, культивація, оранка і багато інших операцій, які  відбуваються при агрегатуванні мотоблока навісною технікою:
 
    • Підгортальник;
    • водяна помпа;
    • плуг;
    • плоскорізи -пропольники;
    • борони;
    • сівалка;
    • картоплекопач;
    • подрібнювач гілок;
    • сінокосарка і т. д.


Крім того, мотоблок Forte в залежності від класу може транспортувати вантажі до 500 кг (будівельний матеріал, додаткова навісна техніка, урожай і так далі).  Найчастіше транспорт обладнується великими колесами з якісним протектором для хорошого зчеплення з грунтом, завдяки чому він легко пересувається по ділянках з поганою дорогою в усі пори року.
 
Переваги мотоблоків Форте:

    • Невибагливість в обслуговуванні і догляді;

    • Більшість продукції Форте оснащена електростартером, що дозволяє легко запускати мотор в будь-яку погоду;

    • Об’ємний паливний бак дозволяє апарату працювати без перерви 5 і більше годин;

    • Вдосконалена коробка передач з декількома швидкостями;

    • Потужний надІйний двигун, який забезпечує якісну роботу мотоблока з грунтом будь-якої щільності і на різну глибину;

    • Хороша тягова сила при низьких оборотах, завдяки чому можна культивувати такі грунти, як чорнозем і глину;

    • Управління агрегатом плавне і безперервне, без ривків, що стало можливим завдяки збалансованості ваги;

    • Універсальність застосування - за допомогою даної техніки можна проводити найрізноманітніші сільські операції (земельні  роботи, прибирання території від сміття і снігу, транспортування вантажів).


При виборі мотоблока  обов’язково потрібно правильно підібрати модель згідно площі  Вашої земельної ділянки і поставлених завдань. Вся міні-техніка Форте умовно ділиться на три класи.


 Найпростіші моделі культиваторів Форте обладнані двигунами потужністю в 2,5 -4, 5 кінських сил. Захоплення грунторіза досягає при цьому максимально півметра. При цьому максимальна глибина обробки грунту становить 20 см, використовувати їх на чорноземних ділянках не рекомендується.
 
 Мотоблоки Форте середнього класу володіють двигунами потужністю в 6 кінських сил і важать близько 40 кг., за рахунок чого вони більш стійкі, менше «стрибають» на складних грунтах. Діапазон захоплення грунторіза дорівнює 40-85 см, а максимальна глибина становить 30 см. Така техніка може здійснювати культиваційні роботи на м'яких і глинистих грунтах. Однак, для грунту, який довгий час не оброблявся, така техніка не підходить. У комплектацію, як правило, входить косарка, борона і малий плуг.


Важкий мотоблок обладнується двигуном з потужністю до 12 кінських сил. Він може бути дизельним або бензиновим. Захист від перегріву здійснюється водяним охолодженням. Велика маса машини (близько 300 кілограмів) забезпечує легке занурення фрези в грунт. У роботі практично не вібрують, здатні працювати тривалий час без відпочинку, обробляти ділянки великої площі, тому цілком можуть замінити міні-трактор.


Купити мотоблок Форте з доставкою по Україні Ви можете в компанії Купа Заліза. Зателефонуйте за вказаними на сайті номерами і досвідчені менеджери з задоволенням допоможуть визначитись з вибором, розкажуть про переваги та недоліки тієї чи іншої моделі, порадять варіант, який найкраще підійде саме Вам.

Якщо ж виникне необхідність у заміні запчастин до мотоблока Форте, звертайтесь, адже будь – яка, навіть найнадійніша техніка рано чи пізно може вийти з ладу. І це ще одна причина, чому варто купити мотоблок в Купа Заліза: широкий асортимент не тільки сільгосптехніки, а й можливість купити запчастини до мотоблока. Ми постійно слідкуємо за тим, щоб усі можливі запчастини до різних моделей техніки були в наявності.

 Раді чекати Вас за адресою:  м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 67, ТД
"Партнер".

 Бажаємо Вам гарних врожаїв, а якісна техніка магазину Купа Заліза стане у цьому надійним помічником!