Мотоблоки Zubr
МОТОБЛОК ЗУБР JR-Q12E 12 л. с. NEW (ФРЕЗА 100 СМ + 2-Х ДИСК. ЗЧЕ
запчастини

Запчастини на МОТОБЛОК ЗУБР JR-Q12E 12 л. с. NEW (ФРЕЗА 100 СМ + 2-Х ДИСК. ЗЧЕ - фото, ціни, характеристики, гарантія! Купити Запчастини на МОТОБЛОК ЗУБР JR-Q12E 12 л. с. NEW (ФРЕЗА 100 СМ + 2-Х ДИСК. ЗЧЕ в Україні! Великий асортимент – низькі ціни. Ви будете задоволені(098) 487-64-02; (063) 950-91-85; (099) 335-74-62

Мотоблок - універсальний помічник, який прекрасно справляється з основними видами механізації сільськогосподарських робіт на полях, а також є не менш ефективним при облаштуванні невеликих садово-дачних ділянок. В цілому, мотоблоки призначені для роботи на невеликих площах. Незаперечними перевагами мотоблоків є їх невисока ціна, компактність, продуктивність, універсальність, сумісність з колосальним спектром навісного обладнання, а також можливість використання на малих, середніх і навіть великих земельних ділянках. До переваг мотоблоків цього бренду також сміливо можна віднести високу ремонтопридатність практично всіх моделей Зубр, доступність запчастин, їх невисоку ціну і високу взаємозамінність з іншими моделями.


Одним з популярних брендів мотоблоків на українському ринку є Зубр. Ця техніка виробляється в Китаї компанією Weifang Runda Machinery і цілком заслужено вважається найпотужнішою і найбільш популярною в своєму сегменті. Основними функціями мотоблоків є: оранка, всі види розпушування ґрунту, культивування, внесення добрив і засобів захисту рослин, посів і висадка культур, покіс трави та посівів, збирання врожаю, прибирання снігу, перевезення вантажів і багато іншого.


На ринку України зустрічаються мотоблок Зубр трьох типів: легкі (вагою до 70 кг, потужністю до 6,5 к.с. - полегшений варіант для невеликих земельних ділянок), середні або середньо-важкі (вагою до 120 кг, потужністю до 8 л. с. - моделі з розширеним функціоналом, можливістю обробляти земельні ділянки понад 1 га і використання навісного обладнання), важкі - професійний сегмент (вагою до 300 кг, потужністю до 9-12 к.с., сумісні з широким спектром навісного обладнання, багатофункціональні, витривалі, відмінно підходять для обробки цілинних ґрунтів, створення газонних ділянок, транспортування вантажів).


За типом палива мотоблоки Zubr бувають бензинові (легші) і дизельні (більш потужні, витривалі і швидкі). Мотоблоки відрізняються економічною витратою палива, що дозволяє використовувати техніку навіть при тривалих сільськогосподарських роботах. При невисокій базовій ціні, мінімальних витратах на паливо та раціональному використанні агрегату на земельних площах, окупність даної техніки вкрай швидка. Купівля мотоблока - це розумне капіталовкладення, яке дозволить суттєво збільшити урожай, спростити господарські роботи при мінімальних грошових витратах.


Важливо розуміти, що мотоблок замінить трактор тільки при порівняно невеликій інтенсивності сільськогосподарських робіт - для великих площ, масового посіву, який передбачає комерційну складову, необхідний все ж трактор.


При дотриманні всіх правил експлуатації мотоблоків, термін їх служби, продуктивність і довговічність буде досягати максимальної позначки. Обов'язково дотримуйтесь інструкції до придбаної техніки, обкатайте мотоблок при першому використанні, згідно рекомендаціями, вказаними у вкладеній документації. Не перевантажуйте мотоблок, суворо дотримуйтеся режиму роботи і відпочинку, стежте за оптимальним рівнем палива і витратних матеріалів - так ви гарантовано отримаєте високий результат своєї роботи.


Якщо у вас є питання - сміливо задавайте їх нашим менеджерам за вказаними на сайті телефонами - ми гарантовано підберемо вам потрібну модель мотоблока, перевіримо комплектацію, оформимо необхідні документи. При необхідності допоможемо підібрати навісне обладнання для вашого мотоблока - фрези, розпушувачі, борони і багато іншого.

Доставка - по всій території України. Звертайтеся, завжди вам раді!