Мотоблоки Кентавр Мотоблоки Кентавр

Запчастини на Мотоблоки Кентавр - фото, ціни, характеристики, гарантія! Купити Запчастини на Мотоблоки Кентавр в Україні! Великий асортимент – низькі ціни. Ви будете задоволені(098) 487-64-02; (063) 950-91-85; (099) 335-74-62

З приходом весняного сезону і незабаром літа кожен власник земельної ділянки замислюється про покупку мотокультиватора, який спростить ваші польові роботи. Інтернет-магазин сільськогосподарської техніки «Kupa Zaliza» рекомендує вам купити мотоблок Кентавр.Сучасна сільськогосподарська техніка різноманітна і багатофункціональна, але все ж - власникам невеликих земельних площ прийшлися до душі мотоблоки - ручні трактори, якщо бути точнішими. Ці невеликі, спритні агрегати стали істотно полегшувати працю фермерів і дозволили економити бюджет - відпала необхідність купувати повнорозмірний трактор. При невисокій вартості і швидкій окупності мотоблоки блискавично поширилися по тим фермерським господарствам, де є націленість на хороший результат.
Мотоблоки Кентавр вже багато років займають лідируючі позиції на ринку мотоблоків України. Таку популярність Кентавр заслужив завдяки ідеальному балансу невисокої ціни й відмінної якості. Моделі універсальні і багатофункціональні, їм з легкістю знаходиться застосування в будь-якому господарстві - від дачної ділянки і приватного домоволодіння до численних фермерських угідь.Кентаври відмінно справляються з будь-якими поставленими завданнями, ними з легкістю можна орати і культивувати земельну ділянку, сіяти зерно, посадити і викопати картоплю, косити траву, прополоти бур'яни, перевозити урожай і транспортувати вантажі, використовувати, як генератор або насос. Ці моделі витривалі і надійні, вони мають відмінні технічні характеристики і успішно справляються навіть з великими обсягами складних господарських робіт. Витрата палива - раціональна і не дороговартісна.
Мотоблоки «Кентавр» бувають бензинові (менш дорогі і менш витривалі) і дизельні (дорожчі і значно витриваліші), діапазон потужності - від 7 до 12 кінських сил, вага - від 70 до 200 кг. Крім цього, моделі також відрізняються кількістю передач і типом стартера. Невеликі моделі оснащені повітряним охолодженням, а більш важкі дизельні агрегати - водяним, що дозволяє техніці працювати в сезон тривалий час без збоїв.
Для збільшення прохідності мотоблоків та уникнення буксування і застрягання машини в мокрих ґрунтах може бути використане блокування диференціала.
В цілому, мотоблоки прості в управлінні і обслуговуванні. У багатьох моделях продумані деталі для більш комфортної роботи оператора - наприклад, регулювання керма по висоті. Мотоблок Кентавр сумісні з більш, ніж 50 видами навісного обладнання - це дозволяє фермеру істотно розширити функціонал мотоблока при мінімальних витратах. Універсальність кріплення дозволяє використовувати практично будь-який тип навісного обладнання. Запчастини доступні, мають високу ступінь взаємозамінності і коштують недорого. Радує також той факт, що на мотоблоки «Кентавр» надається досить тривале гарантійне обслуговування.У нашому магазині представлений широкий асортимент мотоблоків «Кентавр» - Кентавр МБ 1010, Кентавр МБ 1010Е, Кентавр МБ 1012, Кентавр МБ 1080Д, Кентавр МБ 1080ДЕ, Кентавр МБ 2090 і багато інших моделей. Доступний до придбання також перелік навісного обладнання до даних моделей - фрези, плуги і т.д.Продаючи сільгосптехніку далеко не перший рік, ми з легкістю можемо стверджувати, що купувати мотоблоки, трактори і комплектуючі до них все ж краще в спеціалізованих магазинах. Тільки так ви будете впевнені в якості та надійності товару, який купуєте. Наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на всі, що цікавлять вас питання по мотоблокам, навісному обладнанні, розкажуть умови доставки і оплати, гарантійного обслуговування, зорієнтують в цінах, пояснять принципові відмінності між моделями і т.д.Якщо початок сезону близько, а приїхати до нас в магазин можливості немає, ознайомитися з технічними характеристиками модельного ряду мотоблоків завжди можна на нашому сайті. Інформація актуальна і доступна. Залишилися питання? - Дзвоніть. Замовлення можна оформити на сайті або по телефону. Звертайтесь - завжди вам раді.