Запчастини до двигуна 495BT Запчастини до двигуна 495BT

На даний момент товари з цієї категорії відсутні в продажу
Запчастини до двигуна 495BT - фото, ціни, характеристики, гарантія! Купити Запчастини до двигуна 495BT в Україні! Великий асортимент – низькі ціни. Ви будете задоволені(098) 487-64-02; (097) 473-33-36; (063) 950-91-85; (099) 335-74-62

З приходом весняного сезону і незабаром літа кожен власник земельної ділянки замислюється про покупку мотокультиватора, який спростить ваші польові роботи. Інтернет-магазин сільськогосподарської техніки «Kupa Zaliza» рекомендує вам купити мотоблок Кентавр.

 

Чому саме ця марка?

 

До переваг дизельного мотоблока Кентавр відносять такі критерії:

 

- невелика вага;

 

- універсальна компактна збірка;

 

- простота в експлуатації;

 

- економія вашого часу і сил;

 

- висока швидкість обробки землі;

 

- економну витрату палива.

 

Купувати сільгосптехніку найкраще в спеціалізованих магазинах. Звертайтеся до нас - в компанію «Kupa Zaliza», у нас ви також зможете купити двигун Кентавр, різноманітні вузли і складові для мототракторов.

 

Двигуна для мінітракторів бувають побутовими, напівпрофесійними і професійними. Відрізняються вони за потужністю і ресурсу сфери застосування. Купити дизельний мотоблок Кентавр в Україні не складно - на нашому сайті хороший вибір і вигідні ціни!

Швидкий і надійний Кентавр

 

Мотоблок Кентавр досить легко управляється. Навіть з важкими моделями, легко управляється один оператор. Простота обслуговування і експлуатації, вигідно виділяє ці мотоблоки на тлі аналогічних моделей. Ці мотоблоки показують чудові можливості, при мінімальних витратах на обслуговування. Економний і могутній - ось коротка характеристика такого мотоблока.