Запчастини до двигуна YD485

Запчастини до двигуна YD485 - фото, ціни, характеристики, гарантія! Купити Запчастини до двигуна YD485 в Україні! Великий асортимент – низькі ціни. Ви будете задоволені(098) 487-64-02; (097) 473-33-36; (063) 950-91-85; (099) 335-74-62

Мотоблок є більш сильним по потужності культиватором з навісним обладнанням. Двигун цього минитрактора вважається як окремий модуль на колесах, на який можна встановити обладнання будь-якого типу. Таким чином, мотоблок Зубр - багатофункціональна техніка, яка буде вам допомагати в різноманітних земельних роботах.

 

 

 

Правильний підхід до вибору мототрактора

 

 

 

Щоб купити мотоблок Зубр , вам необхідно враховувати територіальний розмір ділянки, присутність різних будівель і насаджень навколо землі, структуру ґрунту, запланований режим роботи і продуктивність, а також свої фінансові можливості. Головний критерій при виборі мотокультиватора - тип приводу. Відсутність джерела електроенергії говорить про те, що найкраще придбати дизельний мотоблок Зубр .

 

 

 

Продуктивність минитрактора Zubr розраховується як площа обробки земельної ділянки на одиницю часу. Вона залежить від потужності двигуна і ширини захоплення. Також при виборі мотоблока не забувайте про всі необхідних технічних характеристиках, так як мотокультиватор Зубр варто купувати з тієї продуктивністю, яка необхідна для обробки тієї чи іншої території. Інтернет-магазин «Kupa Zaliza» порадує вам своїм великим вибором мототракторов і обладнанням до них.

 

 

Вартість мотоблока

 

 

 

Залежно від моделі, варіюється і вартість на мотоблок Зубр. Ціна цієї техніки істотно нижче її якості. Крім того, наша компанія дає офіційну гарантію на кожну придбану одиницю техніки.